Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Velký Ořechov C | ZL | 16,93 | 16,93 | 16,36 | |
2. | Zahnašovice | KM | 17,63 | 17,63 | 16,93 | |
3. | Mladcová | ZL | 18,05 | 18,05 | 17,85 | |
4. | Vrbětice | ZL | 18,44 | 18,44 | 18,05 |
|
5. | Vysoké Pole | ZL | 19,11 | 18,63 | 19,11 | |
6. | Vésky B | UH | 19,41 | 19,41 | 18,26 | |
7. | Velký Ořechov B | ZL | 20,34 | 18,26 | 20,34 | |
8. | Louky | ZL | 20,97 | 20,52 | 20,97 | |
9. | Nevšová B | ZL | 21,59 | 21,59 | 18,63 | |
10. | Mysločovice | ZL | 22,11 | 22,11 | 21,23 | |
11. | Nedašova Lhota | ZL | 23,64 | 23,64 | 23,52 | |
12. | Bratřejov | ZL | 23,92 | 23,92 | 20,76 | |
13. | Záhlinice | KM | 24,42 | 24,42 | 23,21 | |
14. | Nevšová | ZL | 24,49 | 24,38 | 24,49 | |
15. | Hostišová | ZL | 24,58 | 19,73 | 24,58 | |
16. | Kněžpole | UH | 28,81 | 26,72 | 28,81 | |
17. | Křekov | ZL | 38,54 | 38,45 | 38,54 | |
18. | Hradčovice | UH | NP | NP | 18,16 | |
18. | Lukov | ZL | NP | NP | NP | |
18. | Mirošov | ZL | NP | NP | 19,26 | |
18. | Mistřice | UH | NP | NP | 18,06 |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Popov | ZL | 17,96 | 17,96 | 17,96 | |
2. | Holešov | KM | 18,80 | 17,81 | 18,80 | |
3. | Vlachovice | ZL | 19,08 | 19,08 | 18,29 | |
4. | Vysoké Pole | ZL | 19,20 | 19,20 | 19,04 | |
5. | Bojkovice | UH | 19,47 | 18,67 | 19,47 | |
6. | Nedašova Lhota | ZL | 20,30 | 20,30 | 18,06 | |
7. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 20,33 | 19,61 | 20,33 | |
8. | Tečovice | ZL | 26,29 | 26,19 | 26,29 | |
9. | Šarovy | ZL | 26,71 | 26,71 | 25,59 | |
10. | Bílovice | UH | NP | NP | NP | |
10. | Zahnašovice | KM | NP | NP | NP | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Martinice | KM | 21,14 | 21,14 | 20,69 | |
2. | Bílovice | UH | 21,74 | 20,62 | 21,74 | |
3. | - Napamal | - | 22,97 | 22,97 | 20,74 | |
4. | Míkovice | UH | 23,15 | 23,15 | 20,72 | |
5. | Bratřejov | ZL | 27,74 | 20,23 | 27,74 | |
6. | Tečovice | ZL | 35,03 | 35,03 | 34,92 | |
7. | Pohořelice | ZL | 45,62 | 45,51 | 45,62 | |
8. | Nedašova Lhota | ZL | 52,55 | 52,55 | 46,99 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Nedašova Lhota | ZL | 3,12 | 31,15 | 3,12 | |
2. | Hradčovice | UH | 16,65 | 16,55 | 16,65 | |
3. | Vrbka | KM | 17,28 | 16,72 | 17,28 | |
4. | - Racteč | - | 17,72 | 17,72 | 17,36 | |
5. | - Napamal | - | 18,79 | 18,57 | 18,79 | |
6. | Šarovy - Salaš | ZL | 19,21 | 19,21 | 18,38 | |
7. | Lukov | ZL | 19,62 | 19,62 | 17,61 | |
8. | Nevšová | ZL | 21,38 | 20,85 | 21,38 | |
9. | Lechotice | KM | 24,98 | 20,38 | 24,98 | |
10. | Žeranovice | KM | NP | - | - | |
10. | Záhlinice | KM | NP | - | 22,09 | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Velký Ořechov | ZL | 17,03 | 15,94 | 17,06 | |
2. | Louky | ZL | 20,66 | 20,66 | 20,57 | |
3. | Ublo | ZL | 26,25 | 26,25 | 17,99 | |
4. | Šarovy | ZL | 33,38 | 33,38 | 32,95 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře