Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 15,89 | 15,85 | 15,89 | |
2. | Bašnice | JC | 15,93 | 15,76 | 15,93 | |
3. | Letohrad - Jeleni | UO | NP | NP | NP | |
4. | Pšánky | HK | 16,37 | 16,04 | 16,37 | |
5. | Letohrad - Kunčice B | UO | 16,51 | 16,09 | 16,51 | |
6. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,73 | 16,60 | 16,73 | |
7. | Dubenec | TU | 16,89 | 16,89 | 16,70 | |
8. | Myštěves | HK | 16,80 | 16,80 | 16,27 | |
9. | Trnov | RK | 18,04 | 17,89 | 18,04 | |
10. | Bystřec A | UO | NP | NP | NP | |
11. | Horní Čermná A | UO | 17,82 | 17,53 | 17,82 | |
12. | Horní Třešňovec | UO | 18,56 | 18,56 | 17,20 | |
13. | Záchlumí | UO | NP | NP | NP | |
14. | Bošín | UO | 33,53 | 32,08 | 33,53 | |
15. | Přívrat | UO | 19,07 | 19,07 | 18,03 | |
16. | Dolní Dobrouč B | UO | 19,55 | 18,65 | 19,55 | |
17. | Králíky | UO | 19,58 | 18,50 | 19,58 | |
18. | Dolní Dobrouč | UO | 19,77 | 19,77 | 18,70 | |
19. | Nepomuky | UO | 19,81 | 19,81 | 19,49 | |
20. | Dlouhoňovice | UO | NP | NP | NP | |
21. | Nekoř | UO | 21,71 | 21,71 | 20,98 | |
22. | Dolní Třešňovec | UO | 32,25 | 32,25 | 21,23 | |
23. | Černovír | UO | 44,27 | 19,21 | 44,27 | |
24. | Tatenice | UO | 49,65 | 47,14 | 49,65 | |
25. | Lanšperk | UO | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,92 | 16,92 | 16,88 | |
2. | Myštěves | HK | 20,26 | 16,67 | 20,26 | |
3. | Nepomuky | UO | 20,34 | 20,34 | 20,25 | |
4. | - Explosia Hrobice | - | 17,38 | 17,38 | 17,25 | |
5. | Letohrad - Kunčice C | UO | 17,52 | 17,31 | 17,52 | |
6. | Letohrad - Červená | UO | 17,67 | 17,29 | 17,67 | |
7. | Horní Třešňovec | UO | 18,42 | 18,32 | 18,42 | |
8. | Dolní Dobrouč | UO | NP | NP | NP | |
9. | Černovír | UO | 19,92 | 19,43 | 19,92 | |
10. | Mistrovice | UO | 20,46 | 20,46 | 20,17 | |
11. | Dlouhoňovice | UO | 23,42 | 23,39 | 23,42 | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,22 | 16,08 | 16,22 | |
2. | Bašnice | JC | 16,03 | 16,03 | 15,89 | |
3. | Letohrad - Jeleni | UO | 16,02 | 15,87 | 16,02 | |
4. | Pšánky | HK | 16,65 | 16,41 | 16,65 | |
5. | Letohrad - Kunčice B | UO | 16,75 | 16,75 | 16,73 | |
6. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,24 | 17,06 | 17,24 | |
7. | Dubenec | TU | 16,79 | 16,43 | 16,79 | |
8. | Myštěves | HK | 17,09 | 17,09 | 16,90 | |
9. | Trnov | RK | 16,97 | 16,95 | 16,97 | |
10. | Bystřec A | UO | 17,69 | 17,31 | 17,69 | |
11. | Horní Čermná A | UO | 18,99 | 16,80 | 18,99 | |
12. | Horní Třešňovec | UO | 18,23 | 18,23 | 17,72 | |
13. | Záchlumí | UO | 18,25 | 18,25 | 17,68 | |
14. | Bošín | UO | 18,89 | 18,89 | 18,51 | |
15. | Přívrat | UO | NP | NP | NP | |
16. | Dolní Dobrouč B | UO | NP | NP | NP | |
17. | Králíky | UO | 20,27 | 20,27 | 18,89 | |
18. | Dolní Dobrouč | UO | NP | NP | NP | |
19. | Nepomuky | UO | 20,59 | 20,59 | 19,91 | |
20. | Dlouhoňovice | UO | 21,04 | 21,04 | 19,03 | |
21. | Nekoř | UO | 21,30 | 21,30 | 20,17 | |
22. | Dolní Třešňovec | UO | 24,01 | 24,01 | 23,10 | |
23. | Černovír | UO | 26,62 | 26,31 | 26,62 | |
24. | Tatenice | UO | 29,45 | 28,99 | 29,45 | |
25. | Lanšperk | UO | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,19 | 15,72 | 16,19 | |
2. | Myštěves | HK | 16,66 | 16,06 | 16,66 | |
3. | Nepomuky | UO | 16,66 | 16,53 | 16,66 | |
4. | - Explosia Hrobice | - | 17,18 | 16,77 | 17,18 | |
5. | Letohrad - Kunčice C | UO | 18,87 | 18,50 | 18,87 | |
6. | Letohrad - Červená | UO | 18,01 | 16,67 | 18,01 | |
7. | Horní Třešňovec | UO | 19,43 | 19,43 | 18,64 | |
8. | Dolní Dobrouč | UO | 19,43 | 18,61 | 19,43 | |
9. | Černovír | UO | 43,31 | 42,98 | 43,31 | |
10. | Mistrovice | UO | 20,64 | 19,60 | 20,64 | |
11. | Dlouhoňovice | UO | 28,64 | 21,67 | 28,64 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2014/08/31 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2015/07/18 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2016/07/02 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2017/06/25 |
Nepomuky, 7. kolo VČHL |
VČHL |
2017/06/25 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2018/07/01 |
Nepomuky, 5. kolo VČHL |
VČHL |
2018/07/01 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2019/06/30 |
Nepomuky, 6. kolo VČHL |
VČHL |
2019/06/30 |
Nepomuky, Nepomuky |
VCU |
2020/09/05 |
Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár |
- |
2021/06/19 |
Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár |
VCU |
2021/06/19 |
Nepomuky, VČHL Nepomuky |
VČHL |
2022/05/29 |
Nepomuky, VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky |
VČHL |
2022/05/29 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2023/05/27 |
Nepomuky, VČHL Nepomuky |
VČHL |
2024/06/01 |
Nepomuky, VČHL Nepomuky |
VČHL |
2024/06/01 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře